Новини

Вибираємо утеплювач для спецодягу

Вибираємо утеплювач для спецодягу

Вибираємо утеплювач для спецодягу Здатність спецодягу зберігати тепло багато в чому визначається властивостями утеплювача, використаного у його виготовленні, та особливо його щільністю. Цей показник сильно варіюється - сучасний ринок пропонує утеплювачі щільністю 50, 100, 150, 200 і навіть 300 г/м2, що дає можливість виробляти одяг, який ідеально підходить для тих чи інших цілей. Нижче у статті..

13.04.2020
0
1036
Глосарій швейних термінів

Глосарій швейних термінів

Для Вашої зручності ми склали короткий тлумачний словник термінів, які найчастіше вживаються у сфері пошиття одягу. Бейка – деталь для обробки краю виробу у вигляді смужки матеріалу;   Борт – край полочки виробу, у якому розташовуються петлі чи ґудзики застібки; Ботан – деталь, що утворює бічні та/або нижню частини об'ємної накладної кишені; ..

13.04.2020
0
1219
Друк чи вишивка?

Друк чи вишивка?

Друк чи вишивка? Ось у чому питання. Секрети нанесення логотипів. Логотип - невід'ємний елемент спецодягу, відмітний знак та просто гарна прикраса. Необхідність логотипу не викликає сумнівів, залишається лише питання – як його наносити? Запевняємо, питання не таке складне, як здається, і в цій статті ми допоможемо Вам знайти на нього відповідь. Отже, існує два основних способи нанесення лог..

05.03.2020
0
873
Правила зняття основних мірок

Правила зняття основних мірок

У цій статті Ви знайдете просту та зручну інструкцію для зняття основних мірок для виготовлення спецодягу. Обхват грудей Обхват грудей вимірюється по найширшій частині грудної клітки: сантиметрова стрічка повинна проходити по лопатках і по найбільш виступаючих точках грудей. Акцентуємо увагу на тому, що стрічка повинна йти горизонтально, не провисати і не стягувати грудну клітину. ..

04.02.2020
0
2932