Про нас

Компанія «Еліт Стиль» виробляє якісний спецодяг на замовлення вже більше 20 років і є одним з лідерів у цій сфері на українському ринку. Разом із командою конструкторів і дизайнерів ми розробили власний підхід до виготовлення одягу, який пройшов перевірку якості і отримав захоплені відгуки клієнтів. Ми знаємо найменші тонкощі нашого ремесла і маємо безцінний секрет того, як створити костюм, що поєднує в собі елегантність і практичність, простоту і функціональність, комфорт і надійність. Ми любимо свою роботу і прагнемо виконувати її так, щоб результат був радістю для клієнтів і гордістю за нас!


Ми надаємо широкий спектр послуг, які зроблять процес замовлення одягу максимально простим і зручним для Вас:

  • наші фахівці проконсультують Вас з усіх питань, пов'язаних з виробництвом одягу від етапу розробки моделі до виготовлення виробу і його доставки за вашою адресою.
  • якщо Ви не знайшли бажану модель в нашому каталозі, ми можемо розробити для Вас індивідуальний дизайн з урахуванням усіх побажань та специфіки Вашої сфери діяльності.
  • ми також можемо пошити виріб за Вашим зразком і, при необхідності, додати або змінити наявні в ньому конструктивні елементи.
  • за Вашим бажанням ми можемо зробити зразок продукту перед виготовленням усієї партії.
  • ми робимо брендування одягу і можемо нанести ваш логотип на костюмах у вигляді вишивки або друку.
  • за необхідності наш фахівець приїде до Вас для зняття мірок (від 50 осіб). Якщо у Вашій команді є власник/-и нестандартної фігури, то ми запрошуємо їх в наш офіс для зняття мірок та визначення точних розмірів.
  • ми здійснюємо безкоштовну доставку замовлень по Києву (в інші регіони - за тарифами перевізника).

У своїй роботі компанія «Еліт Стиль» дотримується суворих принципів:

  • ми цінуємо наших клієнтів і нашу репутацію професіоналів, а тому ретельно контролюємо весь процес виготовлення замовлення і стежимо за тим, щоб наша продукція була бездоганною і відповідала всім вашим вимогам.
  • ми працюємо виключно з високоякісними сертифікованими матеріалами і гарантуємо довговічність нашої продукції та її витривалість в умовах праці, для яких вона призначена.
  • ми надаємо детальну інструкцію з експлуатації готових виробів, яка допоможе вам зберегти їх естетику якомога довше.

Телефонуйте, пишіть та приходьте в гості! Ми запрошуємо Вас до довгострокової співпраці і будемо раді виготовити для вас спецодяг, в якому Ви будете почувати себе комфортно та впевнено.

Наші переваги

Сертифіковані
матеріали
Індивідуальний
підхід
Власне
виробництво
Висока
якість
20 років
досвіду