FAQ

Як зробити замовлення?
Надішліть нам запит на електронну пошту office.es@ukr.net, і наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.
Хочемо зауважити, що компанія «Еліт Стиль» є оптовим виробником, тому мінімальне замовлення, яке ми приймаємо, становить 10 одиниць однієї моделі.
Увага! Якщо ви плануєте замовити одяг розміром 58 та більше, будь ласка, повідомте нам про це заздалегідь, перед виставленням рахунку.

Чи шиємо ми за індивідуальними мірками?
Ми шиємо за індивідуальними мірками у разі нестандартної фігури. Вартість виготовлення такого виробу розраховується окремо.

Які терміни виробництва?
На терміни замовлення впливає кілька факторів: кількість виробів, їх різноманітність, кількість логотипів на комплект, а також наявність обраного матеріалу на складі постачальника. В середньому виготовлення замовлення триває 10-25 робочих днів.
Пам'ятайте, що ми починаємо виконувати замовлення з моменту внесення передплати, а також за наявності правильно знятих мірок та затвердженого зразка одягу.

Оплата та доставка:
Ми працюємо з передплатою у розмірі 50%, остаточний платіж здійснюється за фактом готовності продукції, після чого Ви можете забрати замовлення самостійно, або ми доставимо його до Вашого офісу (безкоштовно в Києві, в межах України - за тарифами перевізника).

Чи робимо ми зразок?
Так, робимо, але перед оформленням замовлення та внесенням передплати вартість зразка становить вдвічі більше, ніж вартість товару, зазначена в каталозі. Після передплати робимо зразок безкоштовно.

Від чого залежить ціна логотипу?
Ціна логотипу повністю залежить від способу нанесення зображення (вишивки, друку), його розміру і його складності (кількості кольорів). Також бажано надсилати логотип у векторному вигляді, наприклад, в .ai форматі. Вартість логотипу розраховується окремо від вартості виробу.

Чи надаємо сертифікат якості на продукцію?
Ми надаємо санітарно-гігієнічний висновок на матеріали, з яких виготовляємо одяг.

Які мірки потрібні та як їх зняти?
Для виготовлення спецодягу нам потрібно знати наступні мірки: зріст, обхват грудей, обхват талії, обхват стегон. Обхват грудей і стегон слід вимірювати горизонтально по найбільш виступаючих точках, обхват талії - у найвужчому місці. Більш детальну інструкцію можна знайти тут. Надсилайте розміри у вигляді електронної таблиці Excel у форматі: Прізвище – Об. грудей, Об. талії, Об. стегон, Зріст.
Будь ласка, не вигадуйте неіснуючих вимірів, як от "Відстань між плечима", "Внутрішня довжина ноги" або "Висота від плеча до коліна" :)
І, будь ласка, при замовленні спецодягу, особливо зимового, вказуйте свої реальні розміри, не варто їх збільшувати. В наших лекалах вже є відповідні надбавки задля комфорту рухів. Не хвилюйтеся, ваш улюблений зимовий светр поміститься під куртку :)