Правила зняття основних мірок

Правила зняття основних мірок
04.02.2020 10:53:25
0
3168

У цій статті Ви знайдете просту та зручну інструкцію для зняття основних мірок для виготовлення спецодягу.

  1. Обхват грудей

Обхват грудей вимірюється по найширшій частині грудної клітки: сантиметрова стрічка повинна проходити по лопатках і по найбільш виступаючих точках грудей. Акцентуємо увагу на тому, що стрічка повинна йти горизонтально, не провисати і не стягувати грудну клітину.

  1. Обхват талії

Природна талія знаходиться у найвужчій частині тулуба. Якщо з її візуальним визначенням виникають труднощі, достатньо поставити руки на пояс або, як кажуть, «руки в боки» — цей рух допоможе знайти природну талію.

Якщо поясний виріб (наприклад, спідниця або брюки) має розташовуватися нижче рівня природної талії, то дану мірку необхідно знімати наступним чином:

- зав'яжіть стрічку (мотузку, поясок тощо) на рівні природної талії;
- відміряйте вниз від стрічки відстань у сантиметрах;
- на цьому рівні виміряйте новий обхват талії.

В обмірювальному листі необхідно вказати обидва обхвати та відстань між ними.

Зазначимо, що ця мірка особливо важлива для виготовлення брюк та спідниць.

  1. Обхват стегон

Обхват стегон вимірюється по найширшій частині стегон: сантиметрова стрічка повинна проходити горизонтально по найбільш виступаючих точках сідниць. У цій мірці також враховується виступ живота (за наявності), у такому випадку потрібно провести умовну лінію (або прикласти лінійку) від виступаючої точки живота вниз та обвести сантиметрову стрічку ззаду по стегнах, а спереду через умовну лінію (або по зовнішній стороні лінійки).

  1. Довжина виробу

Довжина плечових виробів (наприклад, халата або куртки) знімається по спині від сьомого шийного хребця до бажаного рівня довжини, при цьому сантиметрова стрічка повинна щільно прилягати до тіла і проходити по всіх вигинах фігури.

  1. Довжина рукава

Довжина рукава - це відстань від найвищої плечової точки до бажаного рівня довжини рукава. Цю мірку ми рекомендуємо знімати у випадку не зовсім пропорційної фігури. Для початку потрібно визначити точку основи шиї та вищу плечову точку. Також для правильного зняття цієї мірки необхідно тримати руку злегка зігнутою. Далі потрібно провести такі виміри:

- виміряйте відстань від точки основи шиї до вищої плечової точки – це буде ширина плеча;
- не зсуваючи сантиметрову стрічку, продовжуйте вимір до бажаного рівня довжини рукава на нижній стороні зігнутого ліктя. Таким чином, даний вимір включає в себе ширину плеча і довжину рукава.

В обмірювальному листі необхідно вказати повну довжину (від точки основи шиї) та ширину плеча.

Коментарі:

Написати коментар

Увага: HTML символи заборонені!
Одяг для промоакцій

Одяг для промоакцій

Великий тираж та стислі строки За 20 років існування компанії «Еліт Стиль» ми неодноразово бралися за виконання замовлень з пошиття одягу для промоакцій. І за своїм досвідом ми знаємо, що підготовка до цього заходу неодмінно включає в себе два чинники: великий тираж і абсурдно стислі строки. Спершу може скластися враження, що це нездійсненне завдання чи привід для паніки, але ми з радістю довед..

21.01.2020
0
1150