Виберіть підкатегорію
Пошиття демісезонного костюма – справа не тільки відповідальна, але й творча, оскільки передбачає створення надійного, зручного, практичного та водночас стильного виробу. Категорія демісезонного спецодягу включає в себе кілька видів виробів, про які ми докладніше розповімо нижче. Ми також наведемо приклади простих модифікацій, завдяки яким демісезонний костюм буде точно відповідати всім вимогам замовника та специфіці його сфери діяльності, і до того ж набуде певної унікальності дизайну.
Демісезонні куртки мають найбільший простір для модифікацій, і найчастіше зміни базової моделі стосуються таких деталей виробу:
Демісезонні брюки мають більш скромний набір можливих модифікацій. Вони, як правило, стосуються застібки, пояса, підсилювачів в області коліна та по низу виробу (нерідко в перших передбачена демпферна вставка), та кишень. Стандартний набір кишень – це бічні похилі та задні накладні, проте до них часто додають кишені на поясі, накладні кишені з боків, кишеню для інструментів і навіть спеціальну петельку для молотка.
Демісезонні напівкомбінезони передбачають низку модифікацій, які багато в чому збігаються із зазначеними вище: різноманітність кишень, підсилювачі, застібка. Втім, залежно від висоти нагрудника, застібка може бути як бічною, так і центральною на довгій 2-бігунковій блискавці. Також для кращого прилягання в області талії на поясі ззаду роблять куліску з резинкою, а бретелі, якими регулюється напівкомбінезон, виконують із вставкою з тієї ж еластичної тасьми.
Демісезонні комбінезони - це, фактично, з'єднані разом куртка та брюки з низкою конструктивних особливостей. На них можна виконати більшість перелічених вище модифікацій. Самі по собі комбінезони передбачають особливі конструктивні елементи, які забезпечують свободу рухів, в першу чергу рук – для цього по спинці в області пройми рукава роблять спеціальні вставки з тканини.
Робочі халати це зазвичай халати прямого силуету, з втачним рукавом, відкладним коміром і кількома кишенями. Залежно від сфери застосування та вимог захисту, на робочому халаті можна змінити тип застібки (на ґудзиках, кнопках, блискавці, потайна застібка) та манжета, а також додати по спинці в області талії хлястик, розрізи внизу по боковому шву або шлицю ззаду.
Важлива модифікація, яку можна виконати на усіх виробах в категорії демісезонного спецодягу – це оздоблення світловідбиваючою стрічкою та кантами. Зазвичай, ці елементи розташовуються на рукавах, по спинці куртки і по низу брюк – тобто таким чином, щоб в умовах поганої видимості або недостатнього освітлення вони точно позначали фігуру людини і могли уберегти її від небезпеки. Втім, світловідбивні канти нерідко використовуються як декоративні, ними виконують обробку рельєфів, кишень та інших деталей.
До тканин для демісезонних костюмів висуваються особливі вимоги. Вони повинні бути міцними та зносостійкими, а також відповідати санітарно-гігієнічним нормам і мати високі показники з повітропроникності, паропровідності, гігроскопічності та гіпоалергенності.
Для пошиття демісезонних костюмів використовуються переважно тканини саржового переплетення зі 100% бавовни та змішані, тобто з різним співвідношенням бавовняних та поліестерових волокон. Найпоширеніші склади – 65/35 та 80/20, де перше значення відповідає поліестеру. Зазначимо, що завдяки високому вмісту синтетичних волокон тканини для демісезонного спецодягу майже не мнуться і довго зберігають естетичний вигляд.
Щільність цих тканин варіюється в межах 210-320 г/м2, але може і перевищувати цей показник, якщо йдеться про спецтканини, наприклад, вогнетривкі, кислотостійкі, антистатичні або ріпстопи (зміцнені армованою ниткою, яка підвищує стійкість до розривного навантаження і запобігає вільному розходженню дрібних порізів та дірок).
Нанесення логотипу на демісезонний костюм — це спосіб не лише підкреслити імідж компанії, але й прикрасити виріб. Залежно від самого логотипу (малюнку) обирається оптимальний спосіб – вишивка чи друк. Вишиті логотипи виглядають стильно та дорого, а також мають цікаву фактуру та блиск завдяки продуманому розташуванню стібків. Нанесення логотипу шляхом друку уможливлює зображення на тканині дрібних деталей, тонких ліній та градієнтів. Також це доцільно у тому випадку, коли логотип займає на костюмі велику площу – надрукований логотип не обтяжує тканину. Зазвичай логотип на демісезонному костюмі розташовують на кокетці, у верхній частині полички або спинки, на рукавах і клапанах нагрудних кишень куртки та напівкомбінезону.
Компанія «Еліт Стиль» вже багато років виготовляє костюми демісезонні на замовлення для працівників заводів, цехів, майстерень та різних служб. Ми використовуємо лише сертифіковані тканини українських та іноземних виробників та гарантуємо високу якість виробів. У нас Ви можете замовити демісезонний костюм з каталогу або пошиття костюма за Вашим зразком. Ми також надаємо послугу пошиття зразка перед виготовленням партії, моделювання за індивідуальними мірками для нестандартної фігури та здійснюємо безкоштовну доставку у місті Київ (Україною – за тарифами перевізника).
Наша мета – це задоволений клієнт, тому ми робимо все можливе, аби виконати свою роботу на найвищому рівні та в обумовлений термін. Якісний, стильний та недорогий демісезонний костюм від «Еліт Стиль» - це комфорт і надійний захист для Ваших співробітників!